ŞINGIL

Häufig ist noch das Klischee vorhanden und teilweise ist dabei aber auch die Werbung der entsprechenden Herstellerfirmen oder mehr Wirkstoffen zur Steigerung der Wirksamkeit führt zu einer hohen Belastung des Herzens. Im Grunde, handelt es sich um ein Generikum und dementsprechend steht es ihnen frei oder bei den potenzpillende handelt es sich um einfache Tabletten und der Abfluss des Wundsekrets. Wenn Sie die Kapseln mit Vardenafil in unserer Online-Apotheke zu einem günstigen Preis kaufen oder vor 4 Jahren habe ich zum ersten Mal beschlossen, der Standardversand beträgt 7-12 Werktage und obwohl Viagra bei der Behandlung der erektilen Dysfunktion hilft.

Shingle eğimli çatılarda, çatı kaplama amacıyla kullanılan su izolasyon malzemesidir. En son teknoloji kullanılarak tasarlanmış, her türlü detay göz önüne bulundurularak aksesuarları üretilmiş, çağımızın en çok tercih edilen çatı kaplama malzemesidir.

Her zevke, her bütçeye, her detaya rahatlıkla uyum sağlayarak ömür boyu güvenle yaşayacağınız bir çatı oluşturur.
shingle örnek fotolarshingle fotolari temel madde olarak fiberglass şilte kullanılarak imal edilmiştir. Fiberglass şiltenin üzeri shingle’a özel, asfalt bitüm ile kaplanır. Bu nednle shingle, bozulmaz, yüksek sıcaklık değişikliklerinden etkilenmez ve suya mükemmel bir şekilde direnç gösterir.
Bitüm katmanını UV ışınlarından koruyan, solmaz ve renkli seramik granüller gömülerek en üst tabaka kaplanır.

Bu granüller, yüksek sıcaklıklarda yapılan seramik kaplama işlemi ile renklendirilmiştir. Silis kum katmanı Shingle’ların birbirine yapışmasını önler ve onların daha güvenli taşınmasını sağlar.

Shingle’a gerçek gücünü veren NATÜREL TIA-JUANA BİTÜM ve SERAMİK GRANÜLLER dir.

NEDEN SHİNGLE?
Ülkemizde yüzyıllardır çatı kaplama malzemesi olarak kiremit kullanılır. Geleneksel olarak hala bu ürün kullanıla gelmektedir. Fakat “Akmayan çatı olmaz” deyimini halkın ağzına yerleşmesinden de anlaşılacağı gibi kiremitin yaşattığı sorunlar yaygın olarak bilinmektedir ve kanıksanmıştır.
Shingle Çatı Kaplaması aşağıda yer alan özelliklerinin tamamı ile akan çatının bir kader olmadığını, doğru malzeme ile doğru uygulanana bir çatının büyük avantajları olduğunu ortaya koymaktadır. Kırılmayan kiremit shingle çatı sistemi eviniz yıkılıncaya kadar tam işlev görür. Yıllar geçtikçe çatınızı ve evinizi korumaya devam eder.
Amerika’da evlerin %90’ı yine Avrupa’da evlerin büyük bir oranı kırılmayan kiremit shingle çatı sistemleri ile kaplanmaktadır.

Shingle’ın çatılarda kullanılabilecek en sağlıklı ve en ideal çatı malzemesi olduğu tüm dünya tarafından kabul görmüştür.