SEVİM YAPI

Sevim Yapı 2000 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bugüne kadar alçı, alçıpan ve boya sektöründe yaptığı çalışmalar sonucunda engin iş tecrübesi ve deneyimine sahiptir. Şirketimiz asma tavan, mantolama, çelik çatı, alçı, alçıpan boya, şıngıl, izolasyon, bohçalama konularında başarılı çalışmaları ile sektördeki faaliyet sahasını genişleterek, kendi branşında geniş hizmetler sunan bir yapıya sahiptir. Deneyimli teknik kadro ve 15 yıllık iş tecrübelerinin sonucunda, yapmış olduğu bütün işlerini başarı ve gurur ile zamanında tamamlamıştır. Ayrıca şirketimiz taahhütlerini yerine getirmenin şevki ile dinamik bir gelişme programı içinde sektöründeki faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürmeye devam etmektedir. “Siz değerli kaliteyi seven müşterilerimize daima hizmet vermekten gurur duyarız.” – Murat Sevim.

Zamanında Teslim

Tadilat ve dekorasyon işlerindeki başarı, eğitim ve tecrübeden geçmektedir. Bu sektörde 16.yılını dolduran Sevim Yapı, alanında uzman kadrosu ve deneyimli ustalarıyla işlerinizi günün gelişen ve değişen dekorasyon tekniklerini de dikkate alarak dinamik bir ekip çalışması içerisinde yapmakta ve işi zamanında teslim, uygun fiyat garantisi vermektedir.

Projelendirme

Mekanınızın ön incelemede yerinde keşfini yaptıktan sonra size bilgisayar ortamında projelendirme yaparak mekanın bitmiş halini gösteriyoruz. Daha sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyoruz. Bu sayede tadilat ve onarım işleriniz can sıkıcı ve sorunlu işler olmaktan çıkıyor.

Anahtar Teslim

Sevim Yapı olarak boya badanadan anahtar teslim tadilat işlerinize kadar hepsine talibiz. Bire bir yerinde A’dan Z’ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Çünkü biz işi küçük büyük diye ayırmıyoruz.

UZMAN KADRO, ZAMANINDA TESLİM

Tadilat ve dekorasyon işlerindeki başarı, eğitim ve tecrübeden geçmektedir. Bu sektörde 16.yılını dolduran Sevim Yapı, alanında uzman kadrosu ve deneyimli ustalarıyla işlerinizi günün gelişen ve değişen dekorasyon tekniklerini de dikkate alarak dinamik bir ekip çalışması içerisinde yapmakta ve işi zamanında teslim, uygun fiyat garantisi vermektedir.

NEDEN SEVİM YAPI ?

Sevim Yapı 2000 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bugüne kadar alçı, alçıpan ve boya sektöründe yaptığı çalışmalar sonucunda engin iş tecrübesi ve deneyimine sahiptir. Şirketimiz asma tavan, mantolama, çelik çatı, alçı, alçıpan boya, şıngıl, izolasyon, bohçalama konularında başarılı çalışmaları ile sektördeki faaliyet sahasını genişleterek, kendi branşında geniş hizmetler sunan bir yapıya sahiptir.

Asma Tavan

Asma tavan¸dekoratif bir görünüm, ses ve ısı yalıtımı sağlamak amacı ile yapılan, taşıyıcı sistem ve taş yünü, metal gibi kaplamalardan oluşan bir yapı elemanıdır.

Alçı Sıva

Alçı sıva, iç yüzeyler için daha hızlı bir uygulama yöntemidir, çünkü zaman alıcı su kür işlemi gerektirmez.

Karton Piyer

Kartonpiyerlerin kullanımları giderek artış göstermektedir. Kartonpiyer uygulamaları ilk başlarda tavanlarda çoğunlukla kullanılırken son zamandalar uygulama alanları arasına kemerlerde girmiştir.

Çelik Çatı

Çelik konstrüksiyon yapıları diğer taşıyıcı sistemlere oranla üstün mekanik özelliklere, uygulama kolaylığına ve statik yeteneklere sahiptir. Çelik konstrüksiyon yapılar güvenli ve ekonomik olmasının yanında hızlı kurulum ve sökülüp başka yere taşınma açısından da büyük kolaylık sağlar.

İzolasyon

İzolasyon iki farklı ortam arasındaki sıcaklık, nem, ses v.b. farklılık transferini azaltmak veya tamamen durdurmak icin yapılan işleme izolasyon(yalıtım) denir.

Mantoloma

Binalarda ısı yalıtımı için içten, dıştan ve sandviç duvar olmak üzere 3 farklı yöntem uygulanır. Isı köprülerinin oluşumunu önlemek ve yalıtımın sürekliliğini sağlamak için yapılan en iyi uygulama mantolama uygulamasıdır.

DENİZLİ DYO BAYİSİ

Bizim için boya, büyük bir tutku. Yaşam alanlarımızdaki duvarları renklendiren “Dekoratif Boyalarımız” aynı zamanda bu yüzeylerin yıllarca korunmasını sağlıyor. Evlerimizdeki beyaz eşyalardan denizlerdeki gemilere, geçtiğimiz yollardaki çizgilerden üretim tesislerindeki ekipmanlara kadar her türlü alan için geliştirilen “Endüstriyel Boyalarımız” ise bu yüzeylerin tüm dış koşullara karşı dayanıklılığını artırıyor. Kattığımız bu değerden dolayı, bulunduğumuz sektörden ve yaptığımız işten gurur duyuyoruz.